Top akcesoriów do pływania, które uprzyjemnią Ci czas spędzony w basenieNie ma nic lepszego niż włożenie stroju kąpielowego, udanie się na basen i spędzenie kilku godzin na pluskaniu się i relaksie. Pływanie to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na utrzymanie ciała w zdrowiu, poprawę wytrzymałości układu krążenia, a nawet wzmocnienie ramion, jeśli zdecydujesz się na te zabójcze pociągnięcia motylkiem. Istnieje mnóstwo różnych akcesoriów dostępnych dla pływaków. Mogą one być pomocne w poprawieniu czasu spędzonego w basenie, uczynieniu go bardziej przyjemnym z muzyką lub przyjacielem, lub po prostu śledzenie ilości okrążeń, które ukończyłeś. Oto przegląd najlepszych akcesoriów do pływania takie jak np. płetwa do pływania, okulary czy tracker pływacki, które przeniosą Twój czas w basenie na wyższy poziom.

Okulary do pływania

Gogle pływackie to jedno z najpopularniejszych akcesoriów dla pływaków. Gogle te są przeznaczone do noszenia pod wodą i zazwyczaj ściśle przylegają do twarzy. Chronią one oczy przed chlorem i słoną wodą, a także ułatwiają widzenie pod wodą bez oślepiania przez wodę basenową. Ponadto pomogą Ci zachować relaks podczas pływania, ponieważ tworzą ciemne otoczenie, które pomoże Ci skupić się na oddychaniu. Okulary do pływania są dostępne w wielu różnych stylach, kolorach i wzorach. Możesz nawet znaleźć pary ze specjalnymi funkcjami, takimi jak ochrona przed promieniowaniem UV i technologia anti-fog, aby zapewnić lepsze wrażenia podczas pływania. Jeśli chodzi o okulary do pływania, opcje są nieograniczone, więc możesz znaleźć parę, która jest zarówno wygodna, jak i stylowa.

Urządzenie do śledzenia pływania

Jeśli pływasz zawodowo lub po prostu chcesz śledzić swoje postępy, urządzenie śledzące może być świetnym dodatkiem do twojego sprzętu pływackiego. Urządzenia te noszone są na kostce lub nadgarstku i śledzą ile okrążeń przepłynąłeś, jaki dystans pokonałeś, ile czasu byłeś w wodzie, a także ile kalorii spaliłeś. Większość trackerów pływackich ma podobne funkcje. Główną różnicą będzie sposób, w jaki urządzenie jest zaprojektowane i zapakowane, a także rodzaj informacji, które śledzi i kompatybilność urządzenia z różnymi urządzeniami. Przed zakupem urządzenia do śledzenia pływania upewnij się, że jest ono kompatybilne z Twoim smartfonem i innymi urządzeniami, których możesz używać. Niektóre urządzenia są nawet kompatybilne z inteligentnymi zegarkami, co może ułatwić zobaczenie swoich statystyk pływania podczas pływania.

Swimming Tracker

Jeśli chcesz śledzić swoje postępy w pływaniu, tracker pływacki może pomóc. Te trackery są przeznaczone do noszenia na nadgarstku podczas pływania i śledzą dystans, prędkość i liczbę okrążeń. Niektóre trackery pływackie są również kompatybilne z urządzeniami fitness typu wearable, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje postępy w pływaniu obok innych aktywności. Pływackie trackery to świetny sposób na śledzenie swoich postępów w basenie. Możesz sprawdzić, ile czasu zajmuje przepłynięcie określonego dystansu i ile okrążeń, aby lepiej zaplanować swoje treningi. Trackery pływackie są często kompatybilne zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Android. Niektóre trackery pływackie mogą być również używane w innych aktywnościach wodnych, takich jak nurkowanie i nurkowanie. Może to być pomocne, jeśli chcesz mieć jedno urządzenie, które może śledzić wszystkie twoje aktywności wodne.

Płetwy

Płetwy są przeznaczone do noszenia podczas pływania, aby pomóc Ci rozwinąć lepszą siłę nóg i kopnięcia. Płetwy są zwykle noszone na jednej stopie, a płetwy na obu. Płetwy i płetwy mogą być używane w wielu różnych typach pływaków i pływaków. Są one często używane przez pływaków, którzy chcą poprawić swoje kopnięcie, czy robią to dla ćwiczeń lub zawodów pływackich. Są one również często używane przez pływaków, którzy mają zapalenie stawów lub ból kolana, ponieważ płetwy i płetwy mogą pomóc zapewnić ulgę w bólu. Jeśli masz ból kolana, może chcesz zobaczyć się z lekarzem przed dodaniem płetw lub płetwy do swojej rutyny pływania.

Maska

Maska do pływania może być pomocne akcesorium dla pływaków, którzy mają problemy z utrzymaniem ich oczy otwarte podczas pływania. Może to być pomocne, jeśli masz długie rzęsy, podrażnienie oczu od chloru lub nawet wrażliwe oczy. Maska do pływania sprawi, że oczy będą zamknięte podczas pływania, dzięki czemu unikniesz podrażnień i będziesz mógł skupić się na pływaniu. Istnieje wiele rodzajów masek do pływania, z różnymi korzyściami i stylami. Najlepiej jest wypróbować kilka różnych stylów, aby znaleźć ten właściwy dla Twojej twarzy.

Profesjonalna torba na akcesoria

Jeśli zamierzasz pływać na siłowni, możesz potrzebować zabezpieczyć swoje rzeczy. Możesz rozważyć szafki lub opcje przechowywania, takie jak torby lub torebki przeznaczone dla pływaków. Te opcje ułatwiają przechowywanie ubrań, butów i innych rzeczy. Są one często wodoodporne i łatwo je śledzić, nawet gdy jesteś w basenie. Szafki są często dostępne na siłowniach, ale można je również znaleźć do kupienia, jeśli chcesz zabezpieczyć swoje rzeczy w domu.