Aktualności

Sobota w Gorlitz

099

  W sobotę, 8 listopada 2014 roku na zaproszenie SV Lok Gorlitz, klubu pływackiego z Gorlitz w Niemczech, pływacy naszego klubu wzięli udział w zawodach na dwudziestopięciometrowym basenie.

  Klub Shark Rudna reprezentowali: Jacek Arentkiewicz, Jakub Kozioł, Ewa Więckowska, Szymon Szajnicki, Klaudia Hartlieb, Agnieszka Osiewalska, Wiktor Wożny, Eryk Guścin, Hanna Stefańska. Pływacy rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych: 2006-2005, 2004-2003, 2002-2001, 2000-1999, 1998-1997, open.

  Trenerzy: Adrian Szajnicki i Andrzej Pakuła wraz z zawodnikami spędzili na pięknym, nowoczesnym obiekcie całą sobotę. Kompleks składa się z pełnowymiarowego basenu, basenu do rozgrzewki oraz zespołu rekreacji i odnowy, i znakomicie nadaje się do przeprowadzenia zawodów pływackich, treningu pływackiego, pływania rekreacyjnego, czy też wypoczynku.

 Gospodarze perfekcyjnie przygotowali i przeprowadzili zawody. Postarali się nawet o spikera znającego język polski, który naszych zawodników wywoływał w języku dla nich zrozumiałym.

  Nasze zawodniczki i nasi zawodnicy znakomicie pływali w międzynarodowym towarzystwie, startując indywidualnie i w sztafetach, często wygrywając swoje biegi i konkurencje, zdobywając wiele medali i dyplomów, poprawiając przy tym swoje rekordy życiowe.

  Jacek Arentkiewicz zdobył tytuł najlepszego zawodnika zawodów, podobnie Ewa Więckowska została najlepsza zawodniczką a Klaudia Hartlieb zdobyła trzecie miejsce w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę. Jacek, Ewa i Klaudia oprócz pucharów otrzymali z rąk organizatorów drobne, sympatyczne upominki.

 

.

adidas eqt support 93 boost winter 2016 releases adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red white adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red white adidas eqt support ultra boost off white more images adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra muted premium pack adidas eqt support refined camo drop adidas eqt support refined camo drop adidas eqt support refined running whitecamo adidas originals eqt black pack adidas eqt support ultra primeknit vintage white coming soon adidas eqt support ultra primeknit vintage white available adidas eqt support ultra primeknit adidas eqt support ultra boost primeknit adidas eqt support ultra pk vintage white available now adidas eqt support ultra primeknit black wool adidas eqt support ultra primeknit black wool