Aktualności

45 Medali Sharka w Osiecznicy

DSC 1638 Medium

Dnia 3-4.02.2017r. odbyły się zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica.  W zawodach wzięło udział 26 klubów .Nasz klub reprezentowało 15 zawodników. Podopieczni trenera Andrzeja Pakuły w klasyfikacji klubowej zajęli II miejsce zdobywając 45 medali - 18 złotych, 15srebnych i 12 brązowych, a Aleksandra Kościelniak została najlepszą zawodniczką zawodów. Wyniki i miejsca poszczególnych zawodników:

Aleksandra Kościelniak :

I miejsce 50m st. grzbietowym

II miejsce 50m. st. motylkowym

I miejsce 50m st. dowolnym

I miejsce 100m st. grzbietowym

I miejsce 200m st. dowolnym

Możdżan Milena:

I miejsce 100m st. dowolnym

I miejsce  50m st. motylkowym

I miejsce 100m st. klasycznym

I miejsce 100m st. zmiennym

II miejsce 200m st. Dowolnym

Świątek Dominika:

II miejsce 50m st. grzbietowym

Gabor Martyna :

III miejsce 50m st. motylkowym

I miejsce 100m st. motylkowym

Kłusek Maria :

II miejsce 50m st. grzbietowym

II miejsce 100m st. klasycznym

II miejsce 50m st. dowolnym

 I miejsce 50 m st. klasycznym

III miejsce 200m st. dowolnym

Totoszko Marcelina:

III miejsce 100m st. motylkowym

II miejsce 50m st. klasycznym

Jachimek Oliwia :

X miejsce 50m st. dowolnym

Sobczak Marta :

XII miejsce 50m st. motylkowym

Misiak Szymon :

II miejsce 50mst.grzbietowym

II miejsce 100m st. dowolny

I miejsce 50m st. motylkowym

II miejsce 100m st. zmiennym

I miejsce 50m st. dowolny

Łokaj Michał:

III miejsce 50m st. motylkowy

III miejsce 100m st. zmiennym

I miejsce 100m st. grzbietowym

Florek Igor :

III miejsce 100m st. klasyczny

Kustra Adam:

II miejsce 100m st. dowolnym

II miejsce 50m st. motylkowy

I miejsce 50m st. dowolnym

I miejsce 100m st. motylkowym

II miejsce 200m st. dowolnym

Lisik Kacper:

III miejsce 100m st. klasyczny

III miejsce 50m. st. klasycznym

Pakuła Patryk:

III miejsce 25m st. motylkowym

II miejsce 50m st. grzbietowym

II miejsce 25m st. dowolny

I miejsce 25m st. klasyczny

Gonera Miłosz:

 III miejsce 25m st. dowolny

I miejsce sztafeta kobiet 4x50 m st. dowolny (Kłusek, Gabor, Kościelniak, Możdżan)

I miejsce sztafeta kobiet 4x50 m st. zmiennym (Kłusek, Kościelniak, Totoszko, Gabor)

III miejsce sztafeta mężczyzn 4x50 m st. zmiennym ( Łokaj, Florek, Kustra, Lisik )