Aktualności

45 Medali Sharka w Osiecznicy

DSC 1638 Medium

Dnia 3-4.02.2017r. odbyły się zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica.  W zawodach wzięło udział 26 klubów .Nasz klub reprezentowało 15 zawodników. Podopieczni trenera Andrzeja Pakuły w klasyfikacji klubowej zajęli II miejsce zdobywając 45 medali - 18 złotych, 15srebnych i 12 brązowych, a Aleksandra Kościelniak została najlepszą zawodniczką zawodów. Wyniki i miejsca poszczególnych zawodników:

Aleksandra Kościelniak :

I miejsce 50m st. grzbietowym

II miejsce 50m. st. motylkowym

I miejsce 50m st. dowolnym

I miejsce 100m st. grzbietowym

I miejsce 200m st. dowolnym

Możdżan Milena:

I miejsce 100m st. dowolnym

I miejsce  50m st. motylkowym

I miejsce 100m st. klasycznym

I miejsce 100m st. zmiennym

II miejsce 200m st. Dowolnym

Świątek Dominika:

II miejsce 50m st. grzbietowym

Gabor Martyna :

III miejsce 50m st. motylkowym

I miejsce 100m st. motylkowym

Kłusek Maria :

II miejsce 50m st. grzbietowym

II miejsce 100m st. klasycznym

II miejsce 50m st. dowolnym

 I miejsce 50 m st. klasycznym

III miejsce 200m st. dowolnym

Totoszko Marcelina:

III miejsce 100m st. motylkowym

II miejsce 50m st. klasycznym

Jachimek Oliwia :

X miejsce 50m st. dowolnym

Sobczak Marta :

XII miejsce 50m st. motylkowym

Misiak Szymon :

II miejsce 50mst.grzbietowym

II miejsce 100m st. dowolny

I miejsce 50m st. motylkowym

II miejsce 100m st. zmiennym

I miejsce 50m st. dowolny

Łokaj Michał:

III miejsce 50m st. motylkowy

III miejsce 100m st. zmiennym

I miejsce 100m st. grzbietowym

Florek Igor :

III miejsce 100m st. klasyczny

Kustra Adam:

II miejsce 100m st. dowolnym

II miejsce 50m st. motylkowy

I miejsce 50m st. dowolnym

I miejsce 100m st. motylkowym

II miejsce 200m st. dowolnym

Lisik Kacper:

III miejsce 100m st. klasyczny

III miejsce 50m. st. klasycznym

Pakuła Patryk:

III miejsce 25m st. motylkowym

II miejsce 50m st. grzbietowym

II miejsce 25m st. dowolny

I miejsce 25m st. klasyczny

Gonera Miłosz:

 III miejsce 25m st. dowolny

I miejsce sztafeta kobiet 4x50 m st. dowolny (Kłusek, Gabor, Kościelniak, Możdżan)

I miejsce sztafeta kobiet 4x50 m st. zmiennym (Kłusek, Kościelniak, Totoszko, Gabor)

III miejsce sztafeta mężczyzn 4x50 m st. zmiennym ( Łokaj, Florek, Kustra, Lisik )

 

adidas eqt support 93 boost winter 2016 releases adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red white adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red white adidas eqt support ultra boost off white more images adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra muted premium pack adidas eqt support refined camo drop adidas eqt support refined camo drop adidas eqt support refined running whitecamo adidas originals eqt black pack adidas eqt support ultra primeknit vintage white coming soon adidas eqt support ultra primeknit vintage white available adidas eqt support ultra primeknit adidas eqt support ultra boost primeknit adidas eqt support ultra pk vintage white available now adidas eqt support ultra primeknit black wool adidas eqt support ultra primeknit black wool