Aktualności

Sharki z Pucharami

DSC 1169

Aleksandra Kościelniak i Jakub Adamczak zajęli 3 miejsca w klasyfikacji generalnej Międzynarodowych Zawodów Pływackich FLOATING Arena Cup w Szczecinie, które odbyły się w dniach 30.09-01.10.2016. Do Szczecina wybrała się 8 osobowa grupa zawodników SHARK Rudna z rocznika 2001-2002 pod opieką Trenera Andrzeja Pakuły.

Wyniki naszych zawodników:

Jakub Adamczak

1 miejsce 50 m st klasyczny 30,95

2 miejsce 200 m st dowolnym 1:58,58 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

2 miejsce 400 m st zmiennym 4:43.86

1 miejsce 200 m st klasycznym 2:27.26

3 miejsce 100 m st dowolnym 54.73 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

1 miejsce 100 m st klasycznym 1:07.56

Aleksandra Kościelniak

1 miejsce 200 m st grzbietowym 2:25.47 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

3 miejsce 50 m st dowolnym 28.10 ( NOWY REKORD ŻYCIOWY)

2 miejsce 50 m st grzbietowym 31.68

2 miejsce 100 m st grzbietowym 1:07.48 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

3 miejsce 800 st dowolnym 9:59.29 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

Adam Kustra

1 miejsce 50 m st dowolnym 25.27 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

3 miejsce 200 m st dowolnym 2:05.80 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

1 miejsce 400 m st dowolnym 4:29.18 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

3 miejsce 200 m st motylkowym 2:30.41 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

4 miejsce 100 m st zmiennym 1:07.62 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

Kłusek Maria

5 miejsce 50 m st dowolnym 28.39

4 miejsce 50 m st grzbietowym 32.75

1 miejsce 200 m st zmiennym 2:35.76 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

7 miejsce 800 m st dowolnym 10:04.56 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

Wiktor Woźny

3 miejsce 200 m st dowolnym 2:03.47 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

6 miejsce 400 m st zmiennym 5:06.68 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

5 miejsce 400 m st dowolnym 4:22.37 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

2 miejsce 1500 m st dowolnym 16:53.32 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

Osiewalska Agnieszka

4 miejsce 100 m st motylkowym 1:12.99 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

2 miejsce 200 m st motylkowym 2:42.29 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

3 miejsce 800 m st dowolnym 10:23.89 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

Guścin Eryk

6 miejsce 400 m st dowolnym 4:27.89

7 miejsce 100 m st dowolnym 57.29

7 miejsce st grzbietowym 1:07.93

Martyna Gabor

7 miejsce 200 m st dowolnym 2:18.63 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

9 miejsce 400 m st dowolnym 5:04.25

4 miejsce 200 m st motylkowym 2:51.91 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)

6 miejsce 600 m st dowolnym 10:24.99 (NOWY REKORD ŻYCIOWY)