Aktualności

30! (słownie: trzydzieści!) medali łupem Sharków

02.04.2016r.w Świebodzicach odbyły się VIII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE W SPRINCIEO PUCHAR KLUBU KIBICA pod patronatem BURMISTRZA MIASTA ŚWIEBODZIC.

Nasi trenerzy desygnowali do boju8 zawodniczek i 15 zawodników. Shark Rudna w klasyfikacji medalowej zajął 2 miejsce na 32 kluby biorące udział w zawodach. Zdobyliśmy 14 złotych, 11 srebrnych i 5 brązowych medali, łącznie 30 krążków zawisło na piersiach naszych reprezentantów.

Już w pierwszej konkurencji 50m. stylem motylkowym Agnieszka Osiewalska w kategorii 15 lat zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal a Martyna Gabor zdobyła brąz w kategorii 14 lat. O podium otarli się zajmując czwarte miejsca w kategorii 16 lat i starsi: Klaudia Hartlieb i Patryk Lewkowski oraz w kategorii 15 lat Wiktor Woźny.

Później było coraz lepiej. 50m. stylem grzbietowym złoto Ewy Węckowskiej, złoto Aleksandry Kościelniak, srebro Michała Łokaja, 11-to latka. Tuż za podium na tym dystansie znaleźli się: Klaudia Hartlieb, Szymon Szajnicki, Eryk Guścin, Filip Sobiechowski

50m. stylem klasycznym. Marysia Kłusek– złoty medal w kategorii 14 lat, Jakub Adamczak również złoto w swojej kategorii wiekowej.

50m. stylem dowolnym:2 miejsce i srebro Ewa Węckowska, 1 miejsce i złoto Maria Kłusek, srebro Ola Kościelniak. A wśród panów: złoto Adaś Kustra i Filip Sobiechowski, srebro Eryk Guścin.

100m. stylem motylkowym: 1 miejsce Agnieszka Osiewalskarocznik 01, 2 miejsce Martyna Gabor rocznik 02, srebro Patryk Lewkowski rocznik 99,tuż za podium Szymon Szajnicki w kategorii rocznik 00,i złote medale w swoich rocznikach: Jakub Adamczak i Adam Kustra.

100m. stylem grzbietowym: dwa medale kobiet: srebro Klaudia Hartlieb rocznik 00, złoto Aleksandra Kościelniak (02) i dwa medale panów: srebro Eryk Guścin, brąz Woktor Woźny obaj urodzeni w 2001r.

100m. stylem klasycznym. Medale zdobyli w swoich kategoriach wiekowych: Martyna Gabor – srebro, Patryk Lewkowski i Wiktor Woźny medale brązowe.

100m. stylem zmiennym: srebro Maria Kłusek, złoto Jakub Adamczak. Na uwagę zasługuje 5 miejsce Oskara Woźnego, jego wynik to 1:46.89min.

Dystans 100m. stylem dowolnym był rozgrywany w kategorii open. 2 miejsce zajęła w mocnej konkurencji nasza zawodniczka Ewa Węckowska

Nasza sztafeta pań4 x 50m. stylem dowolnym zdobyła złoto wynikiem 1:51.36min. Dziewczyny popłynęły w składzie: Maria Kłusek, Klaudia Hartlieb, Aleksandra Kościelniak i Ewa Węckowska. A nasi chłopcy płynąc w składzie: Szymon Szajnicki, Jakub Adamczak, Eryk Guścin, Patryk Lewkowski wynikiem 1:42.91min. uplasowali się na czwartym miejscu.

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika w swoich kategoriach wiekowych Ewa Węckowska gromadząc 1867 zajęła 1 miejsce,Jakub Adamczak z 1533 punktami zajął 1 miejsce, 1 miejsce zajął też Adam Kustra gromadząc 1360 punkty. Trzecia była MariaKłusek, 1637 punkty a na 4 miejscu sklasyfikowano Aleksandrę Kościelniak - 1585 punkty.

Serdecznie gratulujemy trenerom: Adrianowi Szajnickiemu i Andrzejowi Pakule, oraz zawodniczkom i zawodnikom.

Tekst: Janusz Rozwadowski.

adidas eqt support 93 boost winter 2016 releases adidas eqt support 93 turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red white adidas eqt support ultra boost turbo red adidas eqt support ultra boost turbo red white adidas eqt support ultra boost off white more images adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra boost beige adidas eqt support ultra muted premium pack adidas eqt support refined camo drop adidas eqt support refined camo drop adidas eqt support refined running whitecamo adidas originals eqt black pack adidas eqt support ultra primeknit vintage white coming soon adidas eqt support ultra primeknit vintage white available adidas eqt support ultra primeknit adidas eqt support ultra boost primeknit adidas eqt support ultra pk vintage white available now adidas eqt support ultra primeknit black wool adidas eqt support ultra primeknit black wool